KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14613354
nr 1461 3354
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, blandteknik, Perspective Japonaise 448,26x20, yttermått inklusive ram: 49x37 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:43:24
1.000 kr
1.200 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd